DayD Camp

Společnost DayD se mimo jiných činností specializuje na pořádání táborů pro děti i dospělé, pro začátečníky i protřelé táborníky, plné adrenalinových akcí i zážitků pro tvořivé jedince.

V tomto oboru jsme začínali prvním táborem obsazeným 100 dětmi již v roce 2004, nicméně mnozí z našich táborových vedoucích datují své zkušenosti již do 80 let minulého století.  Za léta spolupráce a zkušeností z mnoha různými firmami pořádajícími podobné letní aktivity, jsem nabyli rozhodnutí, se v tomto oboru osamostatnit a svou bohatou a letitou praxi zúročit a shrnout pod jednu prémiovou značku DayD Camp.

Pod prémiovou značkou DayD Camp čeká účastníky táborů, putovních táborů, zimních táborů, srazů, potlachů a dalších podobných aktivit zavedený standart kvality a nejlepších zážitků nejen pro vaše děti ale i případně vaše rodiče, kteří si mohou na našich „retro-socialistických táborech“ připomenout dobu svého mládí a bez ohledu na svůj pokročilý věk salutovat v pionýrském šátku stoupající vlajce, zatím co vaše děti na stejném táboře budou za pomoci moderní záznamové techniky a dronů natáčet vlastní dobrodružný film.

V současné době pořádáme tábory po celých západních Čechách, víkendovky ve středních Čechách a pro velký zájem připravujeme rozšíření na Vysočinu.

Jako absolutní specialitu pak pořádáme tábory v zahraničí. Například putovní tábory po kanárských ostrovech. Pro starší děti, dorostence a dospěláky plavby na plachetnici po Jadranu a Karibiku.  V neposlední řadě se nám zadařil impozantní puťák po filipínském ostrově Cebu.

Naši vedoucí, zdravotníci a instruktoři jsou proškoleni v souladu s veškerými právní předpisy a disponují všemi potřebnými certifikáty, osvědčeními a jazykovou vybavenost.

Z naší nabídky

  • dětské tábory v tuzemsku (naší hlavní působností jsou západní a střední Čechy)
  • putovní tábory pro děti a teenagery do zahraničí (Filipíny, Karibik, Kanárské ostrovy, Španělsko, Řecko)
  • celoroční sportovní kluby – Členové některého ze zavedených tematických klubů DayD Camp mohou požívat zajímavých výhod (slevy na tábory, slevy na jednorázové akce, slevy na koncerty, slevy na letenky, přednostní účast na našich akcí aj..)
  • víkendové akce pro děti i dospělé – výlety, dálkové pochody, sportovní soustředění, specializované akce (in-line, kola atd.)
  • Naše tábory vašim dětem ani vám nedají vydechnout.

 

Ubytování a stravování

Všechna ubytovací zařízení leží v půvabné české přírodě. V zahraničí pak vyhledáváme co nejatraktivnější lokality. Pro dětí zajišťujeme  ubytování v dřevěných chatách, společných zděných bungalovech, nebo ve stanech s podsadou. Na putovních táborech využíváme místních kempů, hotelů či penzionů s neopakovatelnou místní atmosférou. Pro přeplavby na plachetnicích vybírají naši kapitáni ty nejbezpečnější a nejkvalitnější lodě.

Všechna táborová střediska jsou vybavena vybavením pro sport, kulturu, natáčením filmů vč. dronů a zařízení pro bezpočet adrenalinových zážitků. Stravu naši profesionální kuchaři zajišťují jí 5x denně.