Personál

Kvalitu tábora v první řadě určují lidé – vedoucí i další personál. My jsme si toho velmi dobře vědomi. Proto vám níže naše jednotlivé členy krátce představíme.

Naši vedoucí, zdravotníci a instruktoři jsou proškoleni v souladu s veškerými právní předpisy a disponují všemi potřebnými certifikáty, osvědčeními a jazykovou vybavenost.

Vedoucí tábora

Jan Lukeš | Vedoucí, organizátor

Jan Lukeš | Vedoucí, organizátor

Náčelník kmene

Příběh 

Honza má dlouholeté zkušenosti s organizováním i vedením táborů, řady zájmových činností a sportovních akcí. V roce 2019 se proto rozhodl všechny své zkušenosti zužitkovat a vše pro přehlednost sloučit pod organizaci DayD camp.

Náplň práce

Honza dohlíží na chod všech táborů a svědomitě se stará o příslušníky kmene – jak vedoucí, tak účastníky tábora.

Kontakt
„Neváhejte se na mě obrátit v případě jakéhokoliv dotazu.“

Lenka Lukešová| Vedoucí

Lenka Lukešová| Vedoucí

Zástupce náčelníka

Příběh

Lenka po absolvování VŠ se ve volných chvílích věnuje pořádání workshopů pro děti a dospělé. Má za sebou floristický kurz a nyní se zaměřila na studium pedagoga volnočasových aktivit. Působí jako dobrovolník ve spolku Nošenky z Plzně z.s., kde nasbírala zkušenosti s pořádáním akcí pro děti a celé rodiny. 

Náplň práce

Lenka má na starosti celodenní program pro děti jako programový vedoucí a podílí se na všech kreativních činnostech.

 

Webové stránky a marketing

Tomáš Lohr | Správce webových stránek

Tomáš Lohr | Správce webových stránek

Webové stránky, propagace

 

Tomáš se stará o to, abyste našli na webových stránkách vše potřebné (fotografie, nezbytné dokumenty, kontakty, možnost registrace). Dále klade velký důraz na snadné používání stránek.

Pokud narazíte na nějakou nesrovnalost, chybnou informaci apod., neváhejte napsat na e-mail uvedený výše a Tom se postará, aby vše zas co nejrychleji fungovalo.